Orkaitė Siemens CM633GBS1S kaina
Orkaitė Siemens CM633GBS1S kaina
Siemens CM633GBS1SKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1339.0 € |
|
1070.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 01:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SIEMENS |
| Kategorija | Orkaitės |
| Prekės kodas | 4242003658345 |
| Savybės | laikmatis, grilis |
| Gamintojo kodas | cm633gbs1 |
| Energijos klasė | a |
| Tipas | orkaitė su mikrobangų funkcija, savaime išsivalanti orkaitė |
| Orkaitės tipas | elektrinė |
| Galia | 3650w |
| Aukštis | 45.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 37kg |
| Orkaitės tūris | 45l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Grilis | + |
| Vidaus danga | nerūdijantis plienas |
| LCD ekranas | + |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Mėsos termometras | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Aušinimo ventiliatorius | + |
| Funkcijos | didelis grilis, karšto oro grilis |
| Priedai | 1 kepimo keptuvė, 1 grotelės |
| Rodyti daugiau | |



































