Džiovyklė Sharp KDHHH8S7GW2EE kaina
Džiovyklė Sharp KDHHH8S7GW2EE kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SHARP |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 4974019123111 |
| Gamintojo kodas | kd-hhh8s7gw2-ee |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.88kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.5w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 133min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | b |
| Triukšmingumo lygis | 65db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 61cm |
| Valdymas | elektroninis-mechaninis |
| Programų skaičius | 9 |
| Programos laiko rodymas | + |
| Rodyti daugiau | |




















