Džiovyklė Heinner HHPD-M8G3A kaina
Džiovyklė Heinner HHPD-M8G3A kaina
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8G3A++ |
|
465.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
465.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Džiovyklės HHPD-M8G3A++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 516.83 € |
|
490.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Heinner HHPD-M8G3A++ džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 46.59 eur/mėn |
|
465.89 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
HEINNER šilumos siurblio džiovyklė HHPD-M8G3A++ |
|
465.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
465.89 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Skalbinių džiovyklė HHPD-M8G3A++ HEINNERYra sandėlyje. |
|
479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
479.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklės HHPD-M8G3A++ HEINNERKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 516.83 € |
|
490.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbinių džiovyklė HHPD-M8G3A++ HEINNERNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
491.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Skalbinių džiovyklė HHPD-M8G3A++ HEINNERNemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HEINNER |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 5949494023612 |
| Gamintojo kodas | hhpd-m8g3a++ |
| Maksimalus skalbinių svoris | 6kg |
| Džiovinimo tipas | su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | -db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 84.5cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60cm |
| Programų skaičius | 14 |
| Rodyti daugiau | |















