Shark RV2800ZE kaina
Shark RV2800ZE kaina
Dulkių siurblys - robotas Shark PowerDetect 2in1, juoda sp.Daugiau |
|
579.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Robotų siurblys ir valytuvas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
595.70 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Shark PowerDetect NeverTouch Pro, Wet & Dry, juodas - Dulkių siurblys robotasDaugiau |
|
469.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
469.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dulkių siurblys robotas Shark PowerDetect NeverTouch Pro, Wet & Dry, juodas, RV2..Daugiau |
|
487.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
SHARK RV2800ZEEU dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 87.93 eur/mėn |
|
527.55 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
527.55 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 7.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Shark - PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 Robot Vacuum & Mop - RV2800ZEEUDaugiau |
|
531.54 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Shark Ryklys RV2800ZEEUDaugiau |
|
543.11 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
543.11 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Shark PowerDetect NeverTouch Pro RV2800ZEEU 2-in-1 Saug- und Wischroboter, LiDAR.. |
|
545.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
545.44 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Shark RV2800ZEEU robot vacuum cleaner with mopping function, black | RV2800ZEEU ..Daugiau |
|
570.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Dulkių siurblys - robotas Shark PowerDetect 2in1, juoda sp.Daugiau |
|
579.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Robotų siurblys ir valytuvas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
595.70 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Robotas dulkių siurblys ir plovėjas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro .. |
|
812.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
812.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Shark Power Detect Wet&Dry RV2800ZEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
834.53 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
834.53 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Shark Power Detect Wet&Dry RV2800ZEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
876.26 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
876.26 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Robotas siurblys Shark RV2800ZEEUWH su dulkių siurbimu ir grindų plovimu | RV280..Daugiau |
|
922.25 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Shark RV2800ZEEU robot vacuum cleaner with mopping function, black | RV2800ZEEU .. |
|
962.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 00:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARK |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 622356285179 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 370 |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 44.6cm |
| Plotis | 36.4cm |
| Gylis | 47.8cm |
| Svoris | 7.66kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.7l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.3ml |
| Kita informacija | išmanus dulkių siurblys-robotas su šlapio ir sauso valymo funkcijomis, kliūčių aptikimu ir automatinio išsivalymo stotele. aprėptis iki 370 m². li-ion akumuliatorius. |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 110min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


































