Shark RV2800ZE цена
Shark RV2800ZE цена
Shark PowerDetect NeverTouch Pro, Wet & Dry, juodas - Dulkių siurblys robotasбольше |
|
489.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
489.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Robotų siurblys ir valytuvas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
595.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Shark PowerDetect RV2800ZEEUWH, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
599.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys robotas Shark PowerDetect NeverTouch Pro, Wet & Dry, juodas, RV2..больше |
|
487.00 €
|
B магазин derekis.lt |
Shark PowerDetect NeverTouch Pro, Wet & Dry, juodas - Dulkių siurblys robotasбольше |
|
489.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
489.99 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 8.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
SHARK RV2800ZEEU dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 87.93 eur/mėn |
|
527.55 €
|
B магазин rde.lt |
Shark - PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 Robot Vacuum & Mop - RV2800ZEEUбольше |
|
531.54 €
|
B магазин baitukas.lt |
Shark Ryklys RV2800ZEEUбольше |
|
532.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
532.58 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Shark PowerDetect NeverTouch Pro RV2800ZEEU 2-in-1 Saug- und Wischroboter, LiDAR.. |
|
535.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
535.43 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Shark RV2800ZEEU robot vacuum cleaner with mopping function, black | RV2800ZEEU ..больше |
|
570.30 €
|
B магазин multo.eu |
Robotų siurblys ir valytuvas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro 2-in-1 ..Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! больше |
|
595.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys - robotas Shark PowerDetect RV2800ZEEUWH, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
599.42 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Shark PowerDetect RV2800ZEEUWH, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 989 € |
|
599.42 €*
|
B магазин 1a.lt |
Robotas dulkių siurblys ir plovėjas Shark RV2800ZEEU PowerDetect NeverTouch Pro .. |
|
812.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
812.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Shark Power Detect Wet&Dry RV2800ZEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
834.53 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
834.53 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Dulkių siurblys - robotas Shark Power Detect Wet&Dry RV2800ZEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
876.26 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
876.26 €
3-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
Robotas siurblys Shark RV2800ZEEUWH su dulkių siurbimu ir grindų plovimu | RV280..больше |
|
918.60 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 09:38
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARK |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 622356285179 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 370 |
| Įsiurbimo galia | -pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 44.6cm |
| Plotis | 36.4cm |
| Gylis | 47.8cm |
| Svoris | 7.66kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 1.7l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 0.3ml |
| Kita informacija | išmanus dulkių siurblys-robotas su šlapio ir sauso valymo funkcijomis, kliūčių aptikimu ir automatinio išsivalymo stotele. aprėptis iki 370 m². li-ion akumuliatorius. |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | -mah |
| Įkrovimo laikas | -val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 110min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |


































