Shark IZ300EUT kaina
Shark IZ300EUT kaina
Shark IZ300EUT Belaidis dulkių siurblys, Juodas/Raudona |
|
251.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
251.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SharkNinja Shark IZ300EUT - Trocken - Zyklonal - Beutellos - Schwarz - Burgund -.. |
|
239.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
239.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Shark IZ300EUT stick vacuum/electric broom |
|
239.01 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
239.01 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
SHARK IZ300EUT dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.24 eur/mėn |
|
247.43 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
247.43 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Shark IZ300EUT Belaidis dulkių siurblys, Juodas/Raudona |
|
251.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
251.79 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SHARK |
| Kategorija | Rankiniai dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 6223562436986 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 24.5cm |
| Gylis | 26cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.7l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.2v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2350mah |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Įkrovimo laikas | 240min |
| Veikimo laikas | 60min |
| Rodyti daugiau | |































