Shark IZ300EUT цена
Shark IZ300EUT цена
SHARK IZ300EUT dulkių siurblys6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 41.24 eur/mėn |
|
247.43 €
59-60 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 59-60 раб. дн. |
247.43 €
59-60 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 59-60 раб. дн. |
Shark IZ300EUT Belaidis dulkių siurblys, Juodas/Raudona |
|
251.79 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
251.79 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
SharkNinja Shark IZ300EUT - Trocken - Zyklonal - Beutellos - Schwarz - Burgund -.. |
|
283.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
283.20 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 20:31
! Сообщить об ошибке| Марка | SHARK |
| Категория | Ручные пылесосы |
| Продукт код | 6223562436986 |
| Tipas | belaidis dulkių siurblys |
| Maitinimas | Įkraunama baterija |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių talpa |
| Aukštis | 118cm |
| Plotis | 24.5cm |
| Gylis | 26cm |
| Svoris | 4kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.7l |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Filtrų tipas | hepa |
| Plovimo funkcija | - |
| Akumuliatoriaus tipas | ličio jonų |
| Akumuliatoriaus įtampa | 25.2v |
| Akumuliatoriaus talpa | 2350mah |
| Išimamas rankinis siurblys | - |
| Įkrovimo laikas | 240min |
| Veikimo laikas | 60min |
| Показать больше | |































