Šaldytuvas Severin RKG 8985 kaina
Šaldytuvas Severin RKG 8985 kaina
Severin RKG 8985Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 810.0 € |
|
647.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin RKG 8985 šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.22 eur/mėn |
|
607.30 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
607.30 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas Severin RKG 8985Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
607.30 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
607.30 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Severin RKG 8985 šaldytuvas-šaldiklis Pastatomi 246 L Kreminė spalva |
|
622.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
622.36 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKG 8985Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 810.0 € |
|
647.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Severin RKG 8985Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
648.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
648.00 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
SEVERIN RKG 8985 Šaldytuvas su zamrażarką na górze krmowa 246 L |
|
654.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
654.55 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Severin RKG 8985 |
|
655.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
655.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin RKG 8985 |
|
739.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
739.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 21:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4008146044762 |
| Gamintojo kodas | rkg 8985 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje, retro šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 151kwh |
| Bendra talpa | 246l |
| Šaldytuvo talpa | 194l |
| Šaldiklio talpa | 52l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 2.5kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 166cm |
| Gylis | 57.5cm |
| Svoris | 46kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos, 3 lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Rodyti daugiau | |




























