Kaitlentė Severin KP 1091 kaina
Kaitlentė Severin KP 1091 kaina
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1091, 1500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
22.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Severin KP 1091, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
22.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin KP1091Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.69 € |
|
23.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mini viryklė SEVERIN KP1091Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 37 € |
|
25.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin 1091-000 not categorized |
|
21.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
21.77 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Severin KP 1091 kaitlentė, balta, stalviršio tipo, sandari, 1 zona(-os), |
|
22.50 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Severin KP 1091 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
22.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
22.99 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1091, 1500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
22.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mini viryklė elektrinė Severin KP 1091, 1500 W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 33.9 € |
|
22.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė kaitlentė Severin KP 1091, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 30.99 € |
|
22.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Severin KP1091Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.69 € |
|
23.34 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Severin Laisvai pastatoma stalo kaitlentė DK 1091 Degiklių/virimo zonų skaičius .. |
|
24.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
24.65 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Severin KP 1091 - Vienvietė elektrinė kaitlentė 1500 W/230 V, balta |
|
25.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
25.90 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.90 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mini viryklė SEVERIN KP1091Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 37 € |
|
25.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Severin KP 1091 hob White Countertop Sealed plate 1 zone(s) |
|
27.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.21 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Severin KP 1091 viryklė Balta Stalviršis Hermetiška kaitlentė 1 zone(s) |
|
32.24 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
32.24 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Kaitlentė - Severin Vieno Degiklio KP 1091 18.5 cm Skersmens Termostatas |
|
34.09 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SEVERIN |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 4008146002465 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | Kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | Emalė |
| Montavimo tipas | Laisvai statomos |
| Galia | 1500W |
| Paviršiaus valdymas | Mechaninis |
| Aukštis | 8.5cm |
| Plotis | 25cm |
| Gylis | 29cm |
| Svoris | 3kg |
| Likutinės šilumos indikatorius | - |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | - |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | - |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Laikmatis | - |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | - |
| Garsinis signalas | - |
| Užvirimo jutiklis | - |
| Kepimo jutiklis | - |
| Puodo atpažinimo funkcija | - |
| Laikiklių tipas | Be laikiklių |
| Rėmelis | + |
| Rodyti daugiau | |















































