Viryklė Eperanza EKH011 kaina
Viryklė Eperanza EKH011 kaina
Mini viryklė indukcinė Esperanza EKH011, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.09 € |
|
19.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Esperanza EKH011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.04 € |
|
20.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Esperanza EKH011 viryklė Juoda Stalviršis Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 1.. |
|
16.85 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Esperanza EKH011 hob Black Countertop Zone induction hob 1 zone(s) |
|
16.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
16.86 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Esperanza EKH011 viryklė Juoda Stalviršis Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 1.. |
|
18.81 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
18.81 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Esperanza EKH011 mini viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
18.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
18.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Esperanza EKH011 juodas viryklės paviršius su indukcine zona 1 zona |
|
19.95 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Mini viryklė indukcinė Esperanza EKH011, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.09 € |
|
19.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mini viryklė indukcinė Esperanza EKH011, 2000 W, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.09 € |
|
19.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Esperanza EKH011Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 26.04 € |
|
20.05 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Esperanza EKH011 kaitlentė juoda, stalviršinė, indukcinė kaitlentė su zonomis, 1..Daugiau |
|
20.09 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Esperanza Indukcinė viryklė 1d,2000W,EKH011 |
|
20.23 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
20.23 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Esperanza EKH011 kaitlentė juoda, stalviršinė, indukcinė kaitlentė su zonomis, 1.. |
|
20.82 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Esperanza EKH011 Black induction cooker |
|
22.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
22.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė Kaitlentė Esperanza Ekh011 |
|
26.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
26.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Esperanza EKH011 viryklė Juoda Stalviršis Indukcinė viryklė, padalyta į sritis 1.. |
|
27.45 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
27.45 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Indukcinė Viryklė - Esperanza EKH011 2000W Vienos Zonos Keraminė Juoda |
|
29.39 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ESPERANZA |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 5901299963869 |
| Kaitviečių skaičius | 1vnt. |
| Tipas | kaitlentė |
| Kaitlentės tipas | indukcinė kaitlentė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 2000w |
| Paviršiaus valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Aukštis | 7cm |
| Plotis | 28cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 1.55kg |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | - |
| Rodyti daugiau | |
































