Televizorius Samsung UE65U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE65U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE65U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE65U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539.0 € |
|
442.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE65U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 649 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE65U7022FKXXH LED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
419.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
419.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE65U7022FKXXH LED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
420.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
420.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE65U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 539.0 € |
|
442.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius SAMSUNG TV LED 65inch UE65U7022FKXXH |
|
459.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
459.74 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE65U7022FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.12 eur/mėn |
|
468.71 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
468.71 €
10-11 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 10-11 d.d. |
SAMSUNG TV LED 65in UE65U7022FKXXH |
|
488.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
488.90 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
SAMSUNG TV LED 65in UE65U7022FKXXH |
|
489.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
489.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE65U7022FKXXH, 65" UE65U7022FKXXH |
|
490.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
490.96 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SAMSUNG TV LED 65inch UE65U7022FKXXH |
|
498.76 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
498.76 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|65 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U7022FKXXH |
|
499.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TV Set|SAMSUNG|65 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE65U7022FKXXH |
|
538.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
538.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TV Set Samsung UE65U7022FKXXH 65" Crystal UHD 4K Smart TV Black |
|
595.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
595.99 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Samsung UE55U7022FK 165,1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Juoda |
|
931.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
931.53 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 06:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097253020 |
| Modelis | ue65u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 109kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c/t2 |
| Svoris | 14.2kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, hbb tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.12cm |
| Plotis be stovo | 144.4cm |
| Gylis be stovo | 7.68cm |
| Aukštis su stovu | 88.2cm |
| Plotis su stovu | 144.4cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |






























