Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 kaina
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 kaina
SAMSUNG RZ32C7BEES9 ŠaldiklisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
679.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 |
|
679.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
679.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung RZ32C7BEES9Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 883.0 € |
|
780.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 16:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 8806095077611 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | rz32c7bees9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 263kwh |
| Bendra talpa | 323l |
| Temperatūra | -18 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 14.8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 69.4cm |
| Svoris | 73kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | laisvai statomas vertikalus šaldiklis; jutiklinis valdymo skydelis; durų atidarymo signalas |
| Rodyti daugiau | |




























