Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 цена
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 цена
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
720.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 |
|
720.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
720.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
SAMSUNG RZ32C7BEES9 ŠaldiklisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
719.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
719.90 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
720.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9, vertikalusKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 889 € |
|
720.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Šaldiklis Samsung RZ32C7BEES9 |
|
720.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
720.00 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:58
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Морозильники |
| Продукт код | 8806095077611 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Gamintojo kodas | rz32c7bees9 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 263kwh |
| Bendra talpa | 323l |
| Temperatūra | -18 |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 8val. |
| Užšaldymo galia | 14.8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Savybės | bešerkšnis („nofrost“) |
| Aukštis | 186cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 69.4cm |
| Svoris | 73kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | laisvai statomas vertikalus šaldiklis; jutiklinis valdymo skydelis; durų atidarymo signalas |
| Показать больше | |




























