Šaldytuvas Samsung RS70F65KEFEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS70F65KEFEO kaina
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung RS70F65KEFEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1516.0 € |
|
1099.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RS70F65KEFEO |
|
1139.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1139.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
SAMSUNG RS70F65KEFEO ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
1089.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1089.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F65KEFEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
SAMSUNG RS70F65KEFEO |
|
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1099.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung RS70F65KEFEO šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 183.17 eur/mėn |
|
1099.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
1099.00 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F65KEFEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Samsung RS70F65KEFEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1516.0 € |
|
1099.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RS70F65KEFEO |
|
1139.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1139.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung ledusskapis |
|
1168.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1168.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 22:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264583 |
| Gamintojo kodas | rs70f65kefeo |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 349kwh |
| Bendra talpa | 640l |
| Šaldytuvo talpa | 420l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 4val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | wifi, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 120kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | wifi, Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |









































