Šaldytuvas Samsung RS70F64KETEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS70F64KETEO kaina
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, sidabro spalvos - SBS Šaldyt..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Samsung RS70F64KETEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
1111.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fridge-freezer RS70F64KETEO Side by Side | RS70F64KETEO | 8806097264576 |
|
1016.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung RS70F64KETEO |
|
1056.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1056.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Side by side šaldytuvas Samsung Bespoke AI, SBS AI Energy mode, RS70F64KETEO |
|
1059.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Chłodziarko-zamrażarka RS70F64KETEO Side by Side | RS70F64KETEO | 8806097264576 |
|
1088.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KETEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KETEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1099.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, sidabro spalvos - SBS Šaldyt..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Samsung RS70F64KETEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1301.0 € |
|
1111.60 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RS70F64KETEO |
|
1111.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1111.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung RS70F64KETEO šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 188.75 eur/mėn |
|
1132.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
1132.50 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
SAMSUNG RS70F64KETEO |
|
1180.95 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1180.95 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Fridge-freezer RS70F64KETEO Side by Side |
|
1562.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1562.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264576 |
| Gamintojo kodas | rs70f64keteo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 349kwh |
| Bendra talpa | 640l |
| Šaldytuvo talpa | 420l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, wifi, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 72.6cm |
| Svoris | 120kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |




























