Šaldytuvas Samsung RF65DG960ESREO kaina
Šaldytuvas Samsung RF65DG960ESREO kaina
Šaldytuvas Samsung RF65DG960ESREO20€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA20. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
1699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1699.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RF65DG960ESREOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1749.97 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1749.97 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RF65DG960ESREO |
|
1781.23 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1781.23 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG RF65DG960ESREO |
|
1784.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1784.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 05:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095492322 |
| Gamintojo kodas | rf65dg960esreo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 368kwh |
| Bendra talpa | -l |
| Šaldytuvo talpa | 396l |
| Šaldiklio talpa | 250l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 12kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 183cm |
| Gylis | 72.3cm |
| Svoris | 144kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | freshzone, full no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |
































