Samsung LS55CG970NUXDU 55 colių 4K Ultra HD LED ekranas su USB centru ir aukščio.. |
|
3676.03 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (61)
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
1665.00 €
|
Išparduotagameroom.lt |
Samsung | LS55CG970NUXDU | 55 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
1665.31 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1669.75 €
|
Išparduotaenrike.lt |
LCD monitorius, SAMSUNG, 55 colių, žaidimų / išlenktas, skydelis VA, 3840x2160, .. |
|
1675.68 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1682.39 €
|
Išparduotasmartech.ee |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/ Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|.. |
|
1687.38 €
|
Išparduotamdata.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1690.55 €
|
Išparduotaplkompiuteriai.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU | 55 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels |.. |
|
1713.08 €
|
Išparduotaetop.lt |
Samsung G97NC PC lamekuvar 139,7 cm (55") 3840 x 2160 pikslit 4K Ultra HD LED Must |
|
1713.42 €
|
Išparduotafrog.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1715.05 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
LCD Monitor SAMSUNG 55" Gaming/Curved Panel VA 3840x2160 16:9 165Hz Matte 1 ms S.. |
|
1719.41 €
|
Išparduotaprintera.lt |
Samsung Odyssey Ark G9 G97NC - 165Hz | 4K | 55'' | VA | 1ms | LS55CG970NUXDU | 8.. |
|
1726.85 €
|
Išparduotamulto.eu |
Monitorius Samsung | LS55CG970NUXDU | 55 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x .. |
|
1727.88 €
|
Išparduotavarle.lt |
Samsung G97NC computer monitor 139.7 cm (55") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED.. |
|
1729.11 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
1729.98 €
|
Išparduotasmartonly.eu |
Odyssey ARK G9 55-inch LS55CG970NUXDU gaming monitor | LS55CG970NUXDU | 88060949.. |
|
1752.30 €
|
Išparduotaenter24.eu |
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
1779.00 €
|
Išparduotafotoaparatas.lt |
LCD Monitor SAMSUNG 55" Gaming/Curved Panel VA 3840x2160 16:9 165Hz Matte 1 ms S.. |
|
1796.72 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
LCD Monitor|SAMSUNG|55 |Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1798.36 €
|
Išparduotaperku24.lt |
Samsung Odyssey Ark G97NC, 55'', UHD, LED VA, lenktas, juodas - Monitorius |
|
1799.00 €
|
Išparduotaelesen.lt |
Samsung | LS55CG970NUXDU | 55 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
1808.95 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1812.87 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Monitorius Samsung LS55CG970NUXDU 55 " VA 16:9 165 Hz 1 ms 3840 x 2160 pi.. |
|
1813.00 €
|
Išparduotatopocentras.lt |
Samsung | LS55CG970NUXDU | 55 " | VA | 16:9 | 165 Hz | 1 ms | 3840 x 2160 pixels.. |
|
1842.23 €
|
Išparduota1stop.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/ Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|.. |
|
1875.00 €
|
Išparduotasmartpc.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
1894.01 €
|
Išparduotaocpc.lt |
Samsung G97NC computer monitor 139.7 cm (55") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED.. |
|
1899.38 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Monitorius Samsung Odyssey Ark G97NC, 55'', UHD, LED VA, lenktas, juodas LS55CG9.. |
|
1969.95 €
|
Išparduotanovastar.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
1995.75 €
|
Išparduotaelectrobase.lt |
Monitoriai Samsung LCD Monitor||55"|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|.. |
|
2068.37 €
|
Išparduotaevelatus.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55 |Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|S.. |
|
2069.85 €
|
Išparduotaprimtech.lt |
Samsung G97NC kompiuterio monitorius 139,7 cm (55") 3840 x 2160 pikseliai 4K Ult.. |
|
2071.56 €
|
Išparduotaelektromarket.lt |
LCD Monitor, SAMSUNG, 55", Gaming/Curved, Panel VA, 3840x2160, 16:9, 165Hz, Matt.. |
|
2118.71 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Monitorius Samsung Ls55cg970nuxdu (55" /va /165hz /3840 X 2160 / Juodos Spalvos) |
|
2200.00 €
|
Išparduotaelektronikostaskas.lt |
Samsung G97NC computer monitor 139.7 cm (55") 3840 x 2160 pixels 4K Ultra HD LED.. |
|
2310.19 €
|
Išparduotafortakas.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU 55 VA 16:9 165 Hz 1 ms 3840 x 2160 pixels 600 cd/m HDMI p.. |
|
2536.74 €
|
Išparduotashopro.lt |
LCD Monitor|SAMSUNG|55|Gaming/Curved|Panel VA|3840x2160|16:9|165Hz|Matte|1 ms|Sp.. |
|
2554.55 €
|
Išparduotaitwork.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
2701.50 €
|
Išparduotarpc.lt |
Samsung Odyssey Ark 2nd Gen. S55CG970NU 55" G97NC | 3840x2160 (4K UHD), 16:9, 81.. |
|
2899.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Samsung LS55CG970NUXDU 55" VA Monitor 4K 3840x2160/16:9/600cd/m2/1ms HDMI, Headp.. |
|
2933.06 €
|
Išparduotavieni.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:22
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Monitorius Samsung LS55CG970NUXDU

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Monitorius Samsung LS55CG970NUXDU
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806094993707 |
| Gamintojo kodas | ls55cg970nuxdu |
| Įstrižainė | 55" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi, displayport (dp), lan, usb |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV imtuvai | - |
| Kontrastas | 1000 000:1 |
| Ryškumas | 600cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 165hz |
| Reakcijos laikas | 1ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178° |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Lenktas ekranas | + |
| Jutiklinis ekranas | - |
| USB jungčių skaičius | 2vnt. |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Komplekte yra kabeliai | maitinimo kabelis |
| Svoris | 21.1kg |
| Distancinio valdymo galimybė | + |
| Kolonėlės | integruotos |
| Integruota Web kamera | - |
| Korpusas | aukščio reguliavimas, sukimo kampo reguliavimas |
| Aukštis | 110.2cm |
| Plotis | 117.48cm |
| Gylis | 37.9cm |
| Palaikomos technologijos | amd freesync™, hdr10 pro |
| Energijos klasė | g |
| Žaidimų monitorius | + |
| Komplektacija | nuotolinio valdymo pultas, maitinimo kabelis, stovas |
| Savybės | Įmontuoti garsiakalbiai |
| Tipas | Žaidimų monitorius, 4k monitorius |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |



























































