Monitorius Samsung LS32DM801UU kaina
Monitorius Samsung LS32DM801UU kaina
Monitor Samsung (32) 80.0cm S32DM801UU 16:9 M80D 4K Ultra HD LED White |
|
596.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
596.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Smart M8 LS32DM801UUXEN 32" VA 16:9 White monitorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 99.50 eur/mėn |
|
596.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
596.99 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
„Samsung“ – „Smart Monitorius M8“ 32 colių 4K VA 3840 x 2160 60 Hz, 4 ms, USB HU.. |
|
597.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
597.00 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Samsung LCD S32DM801UU 32 white UHD Smart Monitor Smart Monitor M80D |
|
602.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
602.17 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Monitoriai |
| Prekės kodas | 8806095547558 |
| Įstrižainė | 32" |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 |
| Ekrano tipas | va |
| Jungtis | hdmi |
| Įmontuotos garso kolonėlės | + |
| TV priėmimo galimybė | - |
| Kontrastas | 3000: 1 |
| Ryškumas | 400cd/m² |
| Atnaujinimo dažnis | 60hz |
| Reakcijos laikas | 4ms |
| Stebėjimo kampas (laipsniais) | 178 |
| Vaizdo proporcijos | 16:9 |
| Montavimo tipas | 100 x 100 |
| Reguliuojamas aukštis | + |
| Aukštis | 616.2cm |
| Gylis | 200.1cm |
| Energijos klasė | f |
| Rodyti daugiau | |





















































