Pioneer DJ HDJ-CUE1 kaina
Pioneer DJ HDJ-CUE1 kaina
Ausinės Pioneer HDJ-CUE1 DJ, Juodos spalvosDaugiau |
|
67.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
67.96 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Pioneer DJ HDJ-CUE1 Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo Daugiau |
|
69.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
69.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Pioneer DJ HDJ-CUE1BT-K Over-ear headphones Bluetooth, wired, black, foldable, DJDaugiau |
|
130.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
130.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 03:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PIONEER |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 4573201242037 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | -m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 5 - 30000hz |
| Jautrumas | 104db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Pakuotės turinys | ausinės |
| Kita informacija | sukiojami 90° ir sulankstomi kaušeliai; uždara konstrukcija; nuimamas spiralinis laidas; 6.3 mm adapteris komplekte |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | bluetooth |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | ausinės (headphones) |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 5hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 30000hz |
| Svoris | 250g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | bevielis |
| Rodyti daugiau | |
































