Philips XU2100/10 kaina
Philips XU2100/10 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-25 08:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8720389037849 |
| Funkcijos | drėgnasis valymas, išmanusis prietaisas, Įkrovimo stotelė, savaiminis išsivalymas, kliūčių aptikimas |
| Darbinis plotas, m2 | 120 |
| Įsiurbimo galia | 2700pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | 34.5cm |
| Gylis | 34.5cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 0.17cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 130min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


































