Philips XU2100/15 kaina
Philips XU2100/15 kaina
Dulkių siurblys robotas PHILIPS XU2000/15Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips XU2100/15Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
311.06 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
311.06 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
320.28 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
320.28 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys robotas PHILIPS XU2000/15Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Philips XU2100/15Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
311.06 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
311.06 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
314.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
314.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15 |
|
314.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
314.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
PHILIPS HomeRun 2000. sērijas Putekļsūcējs robots ar mazgāšanas funkciju tumši z.. |
|
316.49 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
320.28 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
320.28 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
320.28 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
320.28 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 419 € |
|
320.28 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
2000 serija Dulkių siurblys-robotas - XU2100/15 |
|
320.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
320.29 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Philips XU2100/15 Robotas dulkių siurblys | XU2100/15 | 8720389065026 |
|
324.55 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ACV Robot sprzątający ACV PHILIPS HomeRun 2000. seria Odkurzacz robot z funkcją .. |
|
341.74 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
PHILIPS HomeRun 2000. serijas Puteklsucejs robots ar mazgasanas funciju tumsi zi.. |
|
350.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15 |
|
359.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
359.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Philips VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 XU2100/15 |
|
361.13 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
361.13 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPS |
|
369.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
369.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
380.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
380.06 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15 |
|
402.82 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Dulkių siurbliai robotai |
| Prekės kodas | 8720389065026 |
| Funkcijos | plovimo funkcija, Įkrovimo stotelė |
| Darbinis plotas, m2 | 130 |
| Įsiurbimo galia | 6000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 1.7cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 120min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Rodyti daugiau | |


































