Philips XU2100/15 цена
Philips XU2100/15 цена
Dulkių siurblys robotas PHILIPS XU2000/15Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.9 € |
|
229.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15 |
|
339.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
339.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dulkių siurblys-robotas Philips XU2100/15Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
360.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dulkių siurblys robotas PHILIPS XU2000/15Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
229.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.9 € |
|
229.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dulkių siurblys - robotas Philips XU2100/15, tamsiai mėlyna sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 295.9 € |
|
229.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
PHILIPS HomeRun 2000. sērijas Putekļsūcējs robots ar mazgāšanas funkciju tumši z..больше |
|
316.49 €
|
B магазин marsietis.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15|XU2100/15 |
|
320.27 €
|
B магазин complius.lt |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPS |
|
323.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
323.35 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPS |
|
323.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
323.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Philips VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 XU2100/15 |
|
324.28 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
324.28 €
4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 4 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPSPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
326.49 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
326.49 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15 |
|
339.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
339.99 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
VACUUM CLEANER ROBOT/XU2100/15 PHILIPSIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
342.81 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
342.81 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
2000 serija Dulkių siurblys-robotas - XU2100/15 |
|
342.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
342.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
PHILIPS HomeRun 2000. serijas Puteklsucejs robots ar mazgasanas funciju tumsi zi.. |
|
350.60 €
|
B магазин multo.eu |
Dulkių siurblys-robotas Philips XU2100/15Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393.0 € |
|
360.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Philips HomeRun 2000 Series Aqua Wet and dry cleaning robot XU2100/15Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
380.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
380.06 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
ACV Robot sprzątający ACV PHILIPS HomeRun 2000. seria Odkurzacz robot z funkcją .. |
|
385.11 €
|
B магазин percte.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 07:40
! Сообщить об ошибке| Марка | PHILIPS |
| Категория | Пылесосы-роботы |
| Продукт код | 8720389065026 |
| Funkcijos | plovimo funkcija, Įkrovimo stotelė |
| Darbinis plotas, m2 | 130 |
| Įsiurbimo galia | 6000pa |
| Maitinimas | baterija |
| Aukštis | 9.7cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | -cm |
| Svoris | 3.1kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 0.38l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | - |
| Drėgnas siurbimas | + |
| Vandens rezervuaro talpa | 300ml |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Filtrų tipas | epa |
| Plovimo funkcija | su plovimo funkcija |
| Orientavimasis pagal žemėlapį | + |
| Automatinis išsivalymas | automatinis išsivalymas |
| Akumuliatoriaus tipas | li-ion |
| Akumuliatoriaus talpa | 2600mah |
| Maksimalus slenksčio aukštis | 1.7cm |
| Įkrovimo laikas | 5.5val |
| Akumuliatoriaus veikimo trukmė | 120min |
| Išmanus įrenginys | + |
| Показать больше | |


































