Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9200 kaina
Karšto oro gruzdintuvė Philips HD9200 kaina
Philips HD9200/10Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
100.89 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Essential HD9200 90 Airfryer 1.4kW BlackDaugiau |
|
137.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
137.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-11 13:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Gruzdintuvės |
| Prekės kodas | 8710103951728 |
| Tipas | karšto oro gruzdintuvė |
| Talpa | 4.1l |
| Krepšelio talpa | -kg |
| Reguliuojamas termostatas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Galia | 1400w |
| Indikacinė temperatūros lemputė | + |
| Skaitmeninis laikmatis | - |
| Žiūrėjimo langelis | - |
| Aukštis | 29.5cm |
| Plotis | 26.4cm |
| Gylis | 36cm |
| Svoris | 4.55kg |
| Kita informacija | lengvas valymas; nepridegantis paviršius; led indikatorius |
| Korpusas | plastikas |
| Rodyti daugiau | |



































