Lygintuvas Philips GC9675 kaina
Lygintuvas Philips GC9675 kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103883074 |
| Gamintojo kodas | gc9675/80 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2700w |
| Garų smūgis | 550g/min. |
| Padas | t-ionic glide |
| Vandens purkštukas | - |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1800ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | + |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | galimybė naudoti vandenį iš čiaupo |
| Kaitinimo laikas | 2min. |
| Rodyti daugiau | |























