Lygintuvas Philips GC7844 kaina
Lygintuvas Philips GC7844 kaina
Lyginimo sistema Philips GC7844/20, žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
114.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Philips GC7844/20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € Daugiau |
|
114.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Steam station PerfectCare Compact GC7844/20 |
|
112.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
112.29 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Philips GC7844/ 20 PerfectCare Compact lyginimo sistema6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.72 eur/mėn |
|
112.30 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
112.30 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Lyginimo sistema Philips GC7844/20Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.30 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.30 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Lyginimo sistema Philips GC7844/20, žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
114.15 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Lyginimo sistema Philips GC7844/20, žydra sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 144.9 € |
|
114.15 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Philips GC7844/20 mėlynaDaugiau |
|
114.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
114.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Philips GC7844/20Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 154.0 € Daugiau |
|
114.24 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lyginimo sistema Philips GC7844/20Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
117.92 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
117.92 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Philips PerfectCare Compact, White/Green GC7844/20 |
|
119.65 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
119.65 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 21:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103935865 |
| Gamintojo kodas | gc7844/20 |
| Tipas | lyginimo sistema |
| Galia | 2400w |
| Reguliuojamas pastovus garas | 120g/min. |
| Garų smūgis | 400g/min. |
| Padas | steamglide |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1500ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.6m |
| Jonizuoti garai | - |
| Kita informacija | galimybė naudoti vandenį iš čiaupo |
| Kaitinimo laikas | 2min. |
| Temperatūros reguliavimas | automatinis |
| Garų slėgis | 6.5bar |
| Rodyti daugiau | |




































