Philips GC6815 kaina
Philips GC6815 kaina
Philips PerfectCare Compact Essential 2400 W |
|
108.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
108.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 06:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | PHILIPS |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 8710103963172 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2400w |
| Garų smūgis | 360g/min. |
| Vandens purkštukas | - |
| Savaiminis išsivalymas | - |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Vandens talpa | 1300ml |
| Nuimamas vandens rezervuaras | - |
| Laido ilgis | 1.65m |
| Svoris | 2.72kg |
| Garų slėgis | 6bar |
| Rodyti daugiau | |





























