Kavos aparatas Nivona NICR 695 kaina
Kavos aparatas Nivona NICR 695 kaina
Nivona CafeRomatica NICR 695 automatinis kavos aparatas - pilkasUžsisakykite už 99 € ar daugiau – nemokamas pristatymas į pasirinktą paštomatą! |
|
519.00 €
|
Į parduotuvę kavosdraugas.lt |
NIVONA NICR 695 Kavos aparatasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
519.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
519.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Kavos aparatas Nivona NICR 695Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
519.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
519.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Kavos aparatas NIVONA NICR 6952kg kavos pupelių DOVANŲ | Lizingas be pabrangimo | -30% nuolaida visai kavai! |
|
539.00 €
|
Į parduotuvę coffeeloft.lt |
Kavos aparatas Nivona Nicr 695Nemokamas pristatymas perkant nuo 29.99 €. |
|
539.00 €
|
Į parduotuvę sorpreso.lt |
Kavos aparatas Nivona NICR 695Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
544.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
544.95 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nivona NICR 695 automatinis kavos aparatas (NICR695)DOVANA - 2 vnt DVIGUBO STIKLO PUODELIAI 250ml. NEMOKAMAS PRISTATYMAS |
|
568.90 €
|
Į parduotuvę vokiskaideja.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-20 18:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083466957 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su rankiniu pieno plakimu |
| Galia | 1455w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 9kg |
| Slėgis | 15bar |
| Gaminamos kavos tipas | espresas, juoda kava |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250g |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Programos | automatinis išjungimas po 20 minučių. |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Indikatoriai | filtro keitimo būtinybės rodiklis, kalkių nuosedų šalinimo indikatorius, kavos trūkumo indikatorius |
| Ekranas | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Naudojamos kavos tipas | malta kava, kavos pupelės |
| Priedai | arbatinis šaukštelis, naudojimo instrukcija, pieno putų sistemos vamzdelis, vandens filtras |
| Kita informacija | automatinis prasiplovimas. automatinės nukalkinimo ir valymo programos. programuojamas automatinis išsijungimas 1-5 val. |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |































