Kavos aparatas Nivona 756 kaina
Kavos aparatas Nivona 756 kaina
Espresso aparatas Nivona CafeRomatica 756Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
599.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Automatinis kavos aparatas Nivona 7 serija CafeRomatica NICR 756Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Automatinis kavos aparatas Nivona 7 serija CafeRomatica NICR 756Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 669 € |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Espresso aparatas Nivona CafeRomatica 756Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
628.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
628.95 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-21 03:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIVONA |
| Kategorija | Kavos aparatai |
| Prekės kodas | 4260083467565 |
| Kavos aparato tipas | automatinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | su automatiniu pieno plakimu |
| Galia | 1450w |
| Aukštis | 34cm |
| Plotis | 24cm |
| Gylis | 46cm |
| Svoris | 8.2kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas |
| Vandens talpa | 2.2l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Kavos pupelių talpos dydis | 250 gg |
| Integruotas kavos malūnėlis | + |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | + |
| Ekranas | + |
| Naudojamos kavos tipas | kavos pupelės |
| Priedai | naudojimo instrukcija |
| Kita informacija | parzenie espresso |
| Išmanus įrenginys | - |
| Rodyti daugiau | |








































Svečias
2022-06-09 14:46:27
Labai vykęs modelis, tylus ir nebrangus