Šaldiklis Midea MDRC405FEE01 kaina
Šaldiklis Midea MDRC405FEE01 kaina
Midea MDRC405FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 311.29 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldymo dėžė Midea MDRC405FEE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
267.90 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea MDRC405FEE01 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.17 eur/mėn |
|
259.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
259.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Midea MDRC405FEE01Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 311.29 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldymo dėžė Midea MDRC405FEE01Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
267.90 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Midea Šaldiklis | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standi.. |
|
267.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
267.98 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldiklis Midea MDRC405FEE01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
289.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
289.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
295.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
298.22 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
301.08 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
301.08 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
301.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
301.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
302.48 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Šaldymo dėžė Midea MDRC405FEE01 Freezer, E, Chest, Free standing, Height 85 cm, .. |
|
302.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
313.18 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
313.18 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
315.42 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
315.42 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Šaldiklis Midea Freezer MDRC405FEE01 Energy efficiency class E Chest Free st.. |
|
324.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldiklis Midea MDRC405FEE01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
324.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
324.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Midea Freezer | MDRC405FEE01 | Energy efficiency class E | Chest | Free standing.. |
|
356.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
356.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 6940461936569 |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Gamintojo kodas | mdrc405fee01 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 229kwh |
| Bendra talpa | 290l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 14kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 111.5cm |
| Gylis | 67cm |
| Svoris | 46kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita informacija | 1 šaldymo krepšys; temperatūros reguliavimas |
| Rodyti daugiau | |


































