Šaldytuvas Midea MDRB489FGE01O kaina
Šaldytuvas Midea MDRB489FGE01O kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 01:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MIDEA |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6954903816036 |
| Gamintojo kodas | mdrb489fge01o |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 231kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 247l |
| Šaldiklio talpa | 83l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 201cm |
| Gylis | 63.5cm |
| Svoris | 77kg |
| Rodyti daugiau | |
































