Microsoft Xbox Wireless Headset kaina
Microsoft Xbox Wireless Headset kaina
Microsoft Xbox Wireless Headset BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.95 € Daugiau |
|
114.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Microsoft Xbox Wireless Headset, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės belaidės Xbox, Windows 10 [Naudotos]Turime parduotuvėje Kaune. Pristatymas Lietuvoje per 1-2 d.d. Daugiau |
|
69.00 €
|
Į parduotuvę kinect.lt |
Microsoft Xbox Wireless Headset Head-band Gaming USB Type-C Bluetooth Black |
|
109.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
109.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Microsoft Xbox Wireless Headset Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.44 eur/mėn |
|
114.36 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
MS Xbox Wireless HeadsetPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
114.36 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
114.36 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Microsoft Xbox Wireless Headset BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 124.95 € Daugiau |
|
114.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Belaidės žaidimų ausinės Microsoft Xbox Wireless Headset, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Belaidės žaidimų ausinės Microsoft Xbox Wireless Headset, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 126.9 € |
|
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
116.64 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
MS Xbox Wireless HeadsetIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
120.08 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
120.08 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Microsoft Xbox Belaidės Ausinės su lankeliu ant galvos Gaming USB Type-C Bluetoo.. |
|
142.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
142.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 196388135868 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | usb-c |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | dvigubas prisijungimas (xbox wireless + bluetooth) leidžia vienu metu jungtis prie konsolės ir telefono; automatinis mikrofono nutildymas; pasukami valdikliai garso ir pokalbių balanso reguliavimui; įkrovimo laikas ~3 val.; greitas įkrovimas ~30 min. ≈ 4 |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 15val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 312g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |





















































