Microsoft Surface Laptop 6 13.5 kaina
Microsoft Surface Laptop 6 13.5 kaina
Microsoft Surface Laptop 6 ZJQ-00009 Notebook 34,3 cm (13,5) 2256x1504 - Intel C..Daugiau |
|
1217.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1217.83 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Laptop Computer Microsoft Surface Laptop 6 - Black - 13.5 Inch - Ultra 7 165H - ..Daugiau |
|
2071.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2071.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-31 07:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MICROSOFT |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 0196388266241 |
| Ilgis | 308 |
| Plotis | 223 |
| Aukštis | 16.7 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.38 |
| Ekrano įstrižainė | 13.5 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ Ultra 5 Processor 135H |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 2.5 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5200 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | Arc |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Su sensoriniu ekranu |
| Garantija baterijai | 12 |
| Ekrano tipas | PixelSense™ |
| Modelis | ZJQ-00009 |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 16 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 18 |
| Ekrano raiška | 2256 x 1504 |
| Jungtys | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 18.5 |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Serija | Microsoft Surface Laptop 6 |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel HD |
| Kilmės šalis | Amerika |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 47 |
| Perpakuotas | - |
| Rodyti daugiau | |

































