Lygintuvas Mesko 5023 kaina
Lygintuvas Mesko 5023 kaina
Mesko 5023Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.69 € |
|
13.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5023, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.79 € |
|
13.72 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Iron Mesko MS 5023 Blue/White, 2200 W, With cord, Anti-scale system, Vertical s.. |
|
13.00 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Iron | Mesko | MS 5023 | With cord | 2200 W | Blue/White |
|
13.27 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
13.27 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Lygintuvas | Mesko | MS 5023 | With cord | 2200 W | Mėlyna/Baltas |
|
13.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
13.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mesko 5023Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 18.69 € |
|
13.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5023, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.79 € |
|
13.72 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
MESKO MS 5023 Blue/ White lygintuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
13.72 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
13.72 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Lygintuvas Mesko MS 5023, mėlyna sp./balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 19.79 € |
|
13.72 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Mesko MS 5023 iron |
|
14.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
14.87 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Iron | Mesko | MS 5023 | With cord | 2200 W | Blue/White |
|
15.47 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
15.47 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mesko MS 5023, White/Blue MS 5023 |
|
16.36 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
16.36 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Iron | Mesko | MS 5023 | With cord | 2200 W | Blue/White |
|
16.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
16.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Iron Mesko MS 5023 With cord 2200 W Blue/WhiteGreitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
16.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
Lygintuvas "Mesko MS 5023" mėlyna/balta, 2200 W, su laidu, Anti-scale sistema, v.. |
|
18.71 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Mesko Geležis Ms5023 |
|
19.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
19.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Lygintuvai Mesko Iron MS 5023 Blue/White, 2200 W, With cord, Anti-scale system..Daugiau |
|
19.86 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Lygintuvas Mesko MS 5023Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
20.29 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
20.29 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Lygintuvas Mesko MS 5023Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
21.30 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
21.30 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 17:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | MESKO |
| Kategorija | Lygintuvai |
| Prekės kodas | 5908256834309 |
| Tipas | lygintuvas |
| Galia | 2200w |
| Garų smūgis | -g/min. |
| Padas | nerūdijantis plienas |
| Vandens purkštukas | + |
| Savaiminis išsivalymas | + |
| Apsauga nuo nuovirų susidarymo | + |
| Apsauga nuo nutekėjimo | - |
| Vertikalus garinimas | + |
| Automatinis išsijungimas | - |
| Vandens talpa | 250ml |
| Laido ilgis | 1.9m |
| Jonizuoti garai | - |
| Svoris | 0.8kg |
| Kita informacija | sausas lyginimas, permatomas vandens lygio indikatorius, garų palaikymo funkcija |
| Temperatūros reguliavimas | rankinis |
| Palaikomos technologijos | anti calc |
| Rodyti daugiau | |



















































