Mercusys Halo H70X kaina
Mercusys Halo H70X kaina
Maršrutizatorius TP-Link Mercusys Halo H70X 3-Pack, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
111.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Maršrutizatorius Mercusys Halo H70X(3-PACK)Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mercusys WRL MESH ROUTER 1800MBPS/HALO H70X(3-PACK) HALOH70X(3-PACK) |
|
108.27 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
108.27 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Maršrutizatorius „Mercusys“ maršrutizatoriai | AX1800 viso namo tinklelio „WiFi .. |
|
109.02 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
109.02 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Mercusys Halo H70X (3-pack) Dviguba juosta (2,4 GHz / 5 GHz) Wi-Fi 6 (802.11ax) .. |
|
109.22 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Maršrutizatorius TP-Link Mercusys Halo H70X 3-Pack, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
111.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Maršrutizatorius TP-Link Mercusys Halo H70X 3-Pack, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
111.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
WRL tinklelio maršrutizatorius 1800 MBPS / HALO H70X (3-PACK) MERCUSYS |
|
112.49 €
|
Į parduotuvę goodstore.lv |
Sistemos tinklelis Mercusys Halo H70X (3-PACK)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
112.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
112.60 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Mercusys AX1800 Whole Home Mesh WiFi 6 System |
|
114.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sistemos tinklelis Mercusys Halo H70X (3-PACK)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
118.23 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
118.23 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
Routers | AX1800 Whole Home Mesh WiFi 6 System | 802.11ax | Ethernet LAN (RJ-45).. |
|
119.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Routers | AX1800 Whole Home Mesh WiFi 6 System | 802.11ax | Ethernet LAN (RJ-45)..Daugiau |
|
120.12 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
Maršrutizatorius Mercusys Halo H70X(3-PACK)Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
122.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mercusys AX1800 Whole Home Mesh WiFi 6 System |
|
123.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
123.08 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | TP-LINK |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6957939000752 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | - |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11a,b,g,n,ac |
| Kodavimas | wpa/wpa2-psk |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | vidinė |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 155.50mm |
| Plotis | 161.50mm |
| Gylis | -mm |
| Svoris | -g |
| Matmenys | 128 × 81 × 83.7 mm |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Rodyti daugiau | |























































