Logitech Rugged Folio kaina
Logitech Rugged Folio kaina
LOGITECH Rugged Folio Keyboard for Apple iPad 10.9 (2022) in graphite, QWERTZ la..Daugiau |
|
106.17 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Logitech Rugged Combo 3 For Education - Master Pack - Tastatur und Foliohülle - ..Daugiau |
|
113.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
113.62 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech Rugged Folio Keyboard Gray (DE/ FR) Aksesuaras10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 11.40 eur/mėn Daugiau |
|
113.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Logitech RUGGED FOLIO FOR IPAD-10TH GEN - OXFORD Pilkas DEU - WESTMID-511Daugiau |
|
113.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
113.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech RUGGED FOLIO FOR IPAD-10TH GEN/OXFORD GREY PAN - NORDICS-517 |
|
135.45 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Logitech RUGGED FOLIO FOR IPAD-10TH GEN OXFORD, CH 920-011202 |
|
151.13 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
151.13 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Logitech 920-009319 mobiliojo įrenginio klaviatūra QWERTY Anglų (JK) Smart Conne.. |
|
162.19 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
„Logitech Rugged Folio“ – klaviatūros ir dėklo dėklas, skirtas 10-osios kartos „..Daugiau |
|
172.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Logitech Klaviatūros Dėklas 920-009319 |
|
213.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
213.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Logitech Rugged Folio - Tastatur und Foliohülle iPad 10. Generation graphitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
272.99 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
272.99 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech Rugged Folio - Tastatur und Foliohülle iPad 10. Generation graphiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
286.64 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
286.64 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 23:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Klaviatūros |
| Prekės kodas | 509920608759 |
| Priedo tipas | dėklas su klaviatūra |
| Tinka | apple ipad |
| Matmenys | 26 x 18.9 x 2.38cm |
| Svoris | 605g |
| Papildoma informacija | magnetinis užsegimas |
| Suderinamumas | apple ipad 8th gen 2020 (10.2"), apple ipad 7th gen 2019 (10.2") |
| Įstrižainė | 10.2" |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |







































