Logitech Headset H151 kaina
Logitech Headset H151 kaina
Laidinės ausinės Logitech H15, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
22.95 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech H150 Stereo HeadsetDaugiau |
|
14.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
14.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Logitech 981-000589 headphones/headsetDaugiau |
|
14.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
14.10 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.50 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech 981-000589 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
15.60 €
|
Į parduotuvę senetic.lt |
Laidinės ausinės Logitech H15, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
15.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Logitech H151 Stereo Headset Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
15.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
15.99 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Ausinės Logitech H151 Stereo BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
15.99 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
15.99 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech | H151 | Stereo headset | Black | 981-000589 |
|
16.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
16.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Logitech H151 Stereo Laidinės ausinės 3.5 mm jack, JuodaKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
16.34 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
16.34 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech 981-000589 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
16.40 €
|
Į parduotuvę elektromarket.lt |
Ausinės Logitech H151 Stereo BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
16.79 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
16.79 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Logitech H151 Stereo Headset On Ear Kabelgebunden |
|
16.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
16.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Wired Headphones with microphone H151 STEREO, black 981-000589 | 5099206057333 |
|
17.19 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Logitech 981-000589 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
17.47 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
17.47 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
Ausinės Logitech H151 Stereo (981-000589)Yra sandėlyje. |
|
18.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
18.20 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
HEADSET STEREO H151/BLACK 981-000589 LOGITECHDaugiau |
|
18.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
18.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
"Logitech H150" stereofoninės ausinės, laidinės, biurui / skambučių centrui, 20-.. |
|
18.53 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Universalios ausinės Logitech H151 su mikrofonu, 3,5mm jungtisDaugiau |
|
19.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
19.85 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Logitech 981-000589 Ausinės be mikrofono ir ausinės su mikrofonu Laisvų rankų įr.. |
|
19.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
19.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Logitech | H151 | Stereo headset | Black |
|
20.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
20.04 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Logitech ausinės 981-000589 20-20000 Hz, 1.8 m laidas, 22 Ω, sukamas mikrofonas,.. |
|
20.10 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Logitech H151 981-000589 |
|
20.26 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
20.26 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Logitech H151 Stereo Headset |
|
20.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
20.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Laidinės ausinės Logitech H15, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 34.99 € |
|
22.95 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Logitech 981-000589 headphones/headset |
|
24.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
24.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Ausinės - Headset Logitech H151 Stereo 3.5mm su pasukamu mikrofonu ir garso regu.. |
|
24.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LOGITECH |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 5099206057333 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | darbui |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 1.8m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 122db |
| Varža (Ω) | 22Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | -mm |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas |
| Kita informacija | lankelis: reguliuojamas; sukiojamas mikrofonas; triukšmą slopinantis mikrofonas; valdymas laide (garsas / nutildymas) |
| Jautrumas (dB/mW) | 122 |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 80g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |




















































































