Šaldytuvas Liebherr IRBSe 5121 kaina
Šaldytuvas Liebherr IRBSe 5121 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr IRBSe 5121Turime parduotuvėje |
|
1100.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 19:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803044451 |
| Gamintojo kodas | irbse 5121 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 204kwh |
| Bendra talpa | 275l |
| Šaldytuvo talpa | 248l |
| Šaldiklio talpa | 27l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 16val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | biofresh, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 71kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | visiškai integruotam montavimui ant stumdomųjų durų |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 7 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |


































