Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5183 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBNdi 5183 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-11-02 04:45
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803044116 |
| Gamintojo kodas | icbndi 5183 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 208kwh |
| Bendra talpa | 246l |
| Šaldytuvo talpa | 175l |
| Šaldiklio talpa | 71l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -26ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nulinė zona, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 77.4kg |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























