Šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICBNci 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2399 € |
|
1950.04 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Liebherr ICBNci 5153Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2255.0 € |
|
2027.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153Daugiau |
|
2102.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2102.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LIEBHERR ICBNci 5153 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
1929.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1929.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Liebherr Prime ICBNci 5153 integruojamas šaldytuvas su šaldikliu, BioFresh, NoFr.. |
|
1929.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153 Prime BioFresh NoFrostYra sandėlyje. |
|
1929.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1929.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1950.04 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1950.04 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICBNci 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2399 € |
|
1950.04 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas šaldiklis apačioje Liebherr Prime ICBNci 5153Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2399 € |
|
1950.04 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1950.04 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1950.04 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Liebherr ICBNci5153 montuojamasis šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 201.50 eur/mėn |
|
2015.01 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Liebherr ICBNci 5153Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2255.0 € |
|
2027.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153 Prime BioFresh NoFrostDaugiau |
|
2029.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas LIEBHERR ICBNci 5153 Prime BioFresh NoFrost |
|
2035.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Šaldytuvas LIEBHERR ICBNci 5153 |
|
2057.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2057.92 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Liebherr ICBNci 5153Daugiau |
|
2102.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2102.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas LIEBHERR ICBNci 5153Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
2369.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Liebherr ICBNci 5153 |
|
2463.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2463.75 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 03:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803115113 |
| Gamintojo kodas | icbnci 5153 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 166kwh |
| Bendra talpa | 245l |
| Šaldytuvo talpa | 175l |
| Šaldiklio talpa | 70l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15°c / -26°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 73.5kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | supercool automatika, no frost, duocooling |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |







































