Šaldytuvas Liebherr ICBb 5152 kaina
Šaldytuvas Liebherr ICBb 5152 kaina
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBb 5152Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1888.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Liebherr ICBb 5152Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2168.0 € |
|
1888.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LIEBHERR ICBbi 5152 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
1889.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1889.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas šaldytuvas Liebherr ICBb 5152Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1944.64 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-30 20:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4016803044598 |
| Gamintojo kodas | icbb 5152 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 116kwh |
| Bendra talpa | 256l |
| Šaldytuvo talpa | 202l |
| Šaldiklio talpa | 54l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 33db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | biofresh, „softclose“ uždarymo sistema, softtelescopic, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55.9cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.6cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 6 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |






































