Šaldiklis LIEBHERR GP 1486 kaina
Šaldiklis LIEBHERR GP 1486 kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (36)
|
Technolux.lt
|
Liebherr GP 1486 |
|
399.00 €
|
Išparduotatechnolux.lt |
|
Italiskaideja.lt
|
Šaldiklis Liebherr GP 1486 |
|
425.00 €
|
Išparduotaitaliskaideja.lt |
|
Vynosaldytuvas.lt
|
Šaldiklis Liebherr GP 1486 |
|
425.00 €
|
Išparduotavynosaldytuvas.lt |
Kainų kitimo istorija - Šaldiklis LIEBHERR GP 1486

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Šaldiklis LIEBHERR GP 1486
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Prekės kodas | 4016803023470 |
| Gamintojo kodas | gp 1486 |
| Tipas | Šaldiklis |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 137kwh |
| Bendra talpa | 103l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 23val. |
| Užšaldymo galia | 11kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Aukštis | 85.1cm |
| Plotis | 60.2cm |
| Gylis | 62.8cm |
| Svoris | 43.5kg |
| Energijos sąnaudos | 0.273kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Temperatūros kilimo garsinis signalas | - |
| Ledo gaminimo įranga | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |





































