Šaldytuvas Liebherr EWTgb 1683 kaina
Šaldytuvas Liebherr EWTgb 1683 kaina
LIEBHERR EWTgb 1683 Vyno šaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
2490.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
2490.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas LIEBHERR EWTgb 1683 Vinidor 87 cm; 48 but. |
|
2629.00 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Liebherr EWTgb 1683Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
2629.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2629.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Įmontuojamas vyno šaldytuvas Liebherr EWTgb 1683Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
2707.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2707.87 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Liebherr EWTgb 1683 Vinidor |
|
2709.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2709.99 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 9005382189337 |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 145 |
| Butelių kiekis | 104vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Atitirpinimas | automatinis |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Klimato klasė | sn-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Aukštis | 88cm |
| Plotis | 56cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 52kg |
| Temperatūros zonos | 2 |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |









































