Šaldiklis Liebherr CFe 2080 kaina
Šaldiklis Liebherr CFe 2080 kaina
LIEBHERR CFe 2080 Šaldymo dėžėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
731.50 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
731.50 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Liebherr CFe2080 šaldiklis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 141.20 eur/mėn |
|
847.22 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
847.22 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldiklis Liebherr CFe 2080Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
847.22 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
CFe 2080Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1138.0 € |
|
856.19 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldiklis Liebherr CFe 2080 |
|
856.19 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
856.19 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldiklis Liebherr CFe 2080Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
872.64 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 10:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LIEBHERR |
| Kategorija | Šaldikliai |
| Tipas | Šaldymo dėžė |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 249kwh |
| Bendra talpa | 353l |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 15kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 32db |
| Montavimo tipas | laisvai statomi |
| Aukštis | 82.5cm |
| Plotis | 125cm |
| Gylis | 70.2cm |
| Svoris | 57kg |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Rodyti daugiau | |




































