Muzikinis centras LG S80QY kaina
Muzikinis centras LG S80QY kaina
Garso sistema LG S80QYKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-01 18:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Namų garso sistemos |
| Prekės kodas | 8806091662637 |
| Kolonėlių tipas | namų kino komplektas |
| Stiprinimas | aktyvus |
| Juostų skaičius | 3.1.3 |
| Galia (RMS) | 480w |
| Nominali varža | 4Ω |
| Bluetooth | + |
| Matmenys | main: 1000 x 63 x 135 mm, subwoofer: 200 x 407 x 403 mmmm |
| Svoris | 18.7kg |
| Korpusas | plastikas |
| Palaikomos jungtys | wifi |
| Kita informacija | lg s80qy garso juosta su trigubais vertikaliais kanalais; suderinama su lg tv garso režimo bendrinimu |
| Rodyti daugiau | |






































