Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P52
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P52
Nešiojamas kompiuteris Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 256SSD M.2 NVME Qu..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € Daugiau |
Atnaujinta
|
408.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52 - 15.6' Full HD 1920x1080 IPS Matinis..Daugiau |
Atnaujinta
|
686.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
686.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad P52 15.6 FHD i7-8750H 8GB 256SSD Quadro P1000 W11Pro ReNew nešio..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.60 eur/mėn Daugiau |
Atnaujinta
|
395.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 256SSD M.2 NVME Qu..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 473.0 € Daugiau |
Atnaujinta
|
408.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52, atnaujintas, i7-8750H, 8 GB, 256 GB,..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
Atnaujinta
|
409.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 256SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro RENEWDaugiau |
Atnaujinta
|
409.00 €
|
Į parduotuvę intop.lt |
Lenovo P52 15.6 1920x1080 i7-8750H 8GB 256SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro REN..Daugiau |
Atnaujinta
|
411.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
411.05 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Lenovo P52 15,6 1920x1080 i7-8750H 8 GB 256 SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro R..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
Atnaujinta
|
421.85 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
421.85 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Lenovo P52 15,6 1920x1080 i7-8750H 8 GB 256 SSD M.2 NVME Quadro P1000 WIN11Pro R..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
Atnaujinta
|
438.72 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
438.72 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P52 - 15.6' Full HD 1920x1080 IPS Matinis..Daugiau |
Atnaujinta
|
686.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
686.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 12:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 194552030650 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui |
| Procesoriaus tipas | 125h |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | 512gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | nvidia geforce |
| Operacinė sistema | windows 11 professional |
| Ekrano dydis | 15.6" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Matinis ekranas | + |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i7-8750h |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.2 - 4.1ghz |
| Spartinančioji atmintinė | 9mb |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 6/12 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | up to 12gb (4gb soldered + 8gb so-dimm) ddr4-3200 offeringgb |
| Atminties tipas | ddr4-2400 |
| Atminties dažnis | 2400mhz |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | gddr5x |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Tinklo plokštės greitis | 1 gb/s |
| HDMI | 2.0 |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| USB 2.0 | - |
| USB 3.0 | + |
| USB-C | + |
| Kitos jungtys | hdmi 2.0, 1 headphone/microphone combo |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Baterijos talpa | 90 wh |
| Maksimalus baterijos veikimo laikas | 10val. |
| Aukštis | 24.5cm |
| Korpuso tipas | magnio korpusas |
| Gamintojo spalva | storm grey |
| Saugumas | veido atpažinimas, kensington security slot, windows hello |
| Populiariausi modeliai | hp pavilion |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Rodyti daugiau | |











































