Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P16v
Nešiojamasis kompiuteris Lenovo ThinkPad P16v
Nešiojamas kompiuteris Computer Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 - Intel Core Ultra 7 ..Daugiau |
|
2834.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
2834.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
LENOVO THINKPAD P16V G2 U7 165H/16 WUXGA/32GB/1TB/RTX 2000 ADA 8GB/W11P/3Y P/ENGNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
3292.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Lenovo ThinkPad P16V G3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3753.0 € Daugiau |
|
3392.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad P16v G1 Ryzen 7 PRO 7840HS / 16 GB / 512 GB / W11 ..Daugiau |
|
2000.64 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
LENOVO THINKPAD P16V G3 Gen 3 6C+10c Ultra 7 255H, 32GB, 1TB SSD, M.2, 1920 x 12..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! Daugiau |
|
2029.00 €
|
Į parduotuvę itsupply.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G2 16" Ultra 7-165H 32/512 RTX500 ADA W11P | 21KX004YGE | ..Daugiau |
|
2098.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G3 CU7 165H/32GB/512SSD/RTX 500/W11 Pro TopSeller | 21KX004..Daugiau |
|
2100.60 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Laptop Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 - CU7-165H, 32GB RAM, 512GB SSD, RTX500, 16" F..Daugiau |
|
2129.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
2129.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
LENOVO ThinkPad P16v G2 16" Ultra 7-165H 32GB/512GB RTX A5000 ADA Generation W11PDaugiau |
|
2139.26 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
LENOVO ThinkPad P16v Gen 3 (21RS004PGE)Daugiau |
|
2487.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
2487.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Nešiojamas kompiuteris Computer Lenovo ThinkPad P16v Gen 3 - Intel Core Ultra 7 ..Daugiau |
|
2834.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
2834.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-gl..Daugiau |
|
3010.52 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
LENOVO THINKPAD P16V G2 U7 165H/16 WUXGA/32GB/1TB/RTX 2000 ADA 8GB/W11P/3Y P/ENGDaugiau |
|
3010.82 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Lenovo ThinkPad P16v | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-gl..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. Daugiau |
|
3070.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
3070.44 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G2 16 FHD+ IPS 165H 32GB 1SSD RTX2000Ada W11P 21KX000UMH ne..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 312.77 eur/mėn Daugiau |
|
3127.68 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
3161.10 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
3161.10 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LENOVO ThinkPad P16v G3 Intel Core Ultra 7 265H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD Gen5 R..Daugiau |
|
3168.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
3168.32 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels | Anti-gl..Daugiau |
|
3193.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
LENOVO ThinkPad P16v G3 Intel Core Ultra 7 265H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD Gen5 R..Daugiau |
|
3193.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
3193.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Daugiau |
|
3223.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
3223.00 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Daugiau |
|
3229.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
3229.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Juoda | 16" | 16" | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 ta..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
3287.54 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
3287.54 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
LENOVO THINKPAD P16V G2 U7 165H/16 WUXGA/32GB/1TB/RTX 2000 ADA 8GB/W11P/3Y P/ENGNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! Daugiau |
|
3292.01 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LENOVO ThinkPad P16v G3 Intel Core Ultra 7 265H 16inch WUXGA 32GB 1TB SSD Gen5 R..Daugiau |
|
3352.04 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Lenovo ThinkPad P16V G3Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3753.0 € Daugiau |
|
3392.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LENOVO THINKPAD P16V G2 U9 185H/16 WUXGA/32GB/1TB/RTX 3000 ADA 8GB/W11P/3Y P/ENGDaugiau |
|
3697.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
3697.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LENOVO THINKPAD P16V G2 U9 185H/16 WUXGA/32GB/1TB/RTX 3000 ADA 8GB/W11P/3Y P/ENG..Daugiau |
|
3763.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
3763.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel Black 16" IPS WUXGA 1920 x 1200 pikselių Apsauga n.. |
|
3828.86 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI! |
|
3830.56 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
3830.56 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 5.00 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3837.26 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3869.72 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3879.33 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3887.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3913.63 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3913.64 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels ..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
3945.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad P16v G3 21RS000SMH 16" WUXGA IPS i7-255H .. |
|
3952.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
3989.62 €
|
Į parduotuvę variantai.lt |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
4065.61 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Lenovo ThinkPad P16v G3 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels .. |
|
4179.60 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:44
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LENOVO |
| Kategorija | Nešiojami kompiuteriai |
| Prekės kodas | 197529672358 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Garso sistema | Stereo |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 16 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Procesoriaus modelis | i7-13700H |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 96 GB |
| Tinklo plokštė | 802.11ax (gen. 6) |
| Modelis | 21FC000LPB |
| Serija | Lenovo ThinkPad P16v Gen 1 |
| Procesoriaus karta | Raptor Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX A1000 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 2.2 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Ilgis | 262 |
| Plotis | 365 |
| Aukštis | 24.7 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Garantija baterijai | 12 |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i7 |
| Operacinės sistemos kalba | Lenkų |
| Procesoriaus branduoliai | 14 |
| Procesoriaus dažnis | 1.8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 1 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės serija | Quadro |
| Vaizdo plokštės atmintis | 6 GB GDDR6 |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro PL |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Baterijos talpa (Wh) | 90 |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Juoda |
| IPS ekranas | + |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5600 |
| Jungtys | 1 x Audio (Combo) |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ekrano tipas | IPS |
| Rodyti daugiau | |
























































