Hotpoint NLCD 946BSA kaina
Hotpoint NLCD 946BSA kaina
Skalbimo mašina Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EU, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
400.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EUTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
400.24 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbyklė Hotpoint Ariston NLCD 946 BS A EU, A+++, 9 kg iš priekio kraunamaNemokamas pristatymas nuo 70eur Daugiau |
|
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
399.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Skalbimo mašina Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EU, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
400.24 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skalbimo mašina Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EU, 9 kg, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 459 € |
|
400.24 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EUTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
400.24 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Skalbimo mašina Juodos spalvos skalbyklė Hotpoint Ariston NLCD 948 BS A EU |
|
405.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
405.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Pralka Hotpoint Washing Machine | NLCD 948 BS A EU | Energy efficiency class A |.. |
|
473.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Hotpoint Pralka Hotpoint Washing Machine | NLCD 948 BS A EU | Energy efficiency .. |
|
486.16 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Skalbimo mašina Hotpoint | NLCD 948 BS A EU | Energijos efektyvumo klasė A | Pri.. |
|
535.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-23 17:52
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Hotpoint |
| Kategorija | Skalbimo mašinos |
| Prekės kodas | 8050147680223 |
| Gamintojo kodas | - |
| Maks. skalbinių svoris | 9kg |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 153kwh |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos išjungus | 0.05 |
| Metinės vandens sąnaudos | 11600l |
| Gręžimo klasė | b |
| Gręžimo greitis | 1400aps./min. |
| Standartinės programos laikas | 245min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 83db |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbimo mašina pakraunama iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 60.5cm |
| Plovimo klasė | a |
| Inverterinis variklis | + |
| Ekranas | + |
| Skalbimo programų skaičius | 15 |
| Greitas skalbimas | + |
| Skalbimo pradžios atidėjimas | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Išmanus įrenginys | - |
| Savybės | inverterinis variklis, ekranas, vaikų sauga, atidėto skalbimo funkcija, greitas skalbimo ciklas |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |








































