Dulkių siurblys Hoover TXL20PET kaina
Dulkių siurblys Hoover TXL20PET kaina
Dulkių siurblys HOOVER TXL20PET 011Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 169 € |
|
99.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-01-02 02:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HOOVER |
| Kategorija | Dulkių siurbliai |
| Prekės kodas | 8059019049458 |
| Tipas | tradiciniai siurbliai, dulkių siurbliai su dulkių maišu |
| Galia | 700w |
| Įsiurbimo galia | -w |
| Maitinimas | tinklas |
| Galios reguliavimas ant korpuso | + |
| Vamzdis | aliuminis |
| Teleskopinis vamzdis | + |
| Dulkių rinktuvo tipas | dulkių maišas |
| Aukštis | 23.7cm |
| Plotis | 44.3cm |
| Gylis | 30cm |
| Svoris | 4.9kg |
| Dulkių rinktuvo talpa | 3.5l |
| Dulkių talpos užsipildymo indikatorius | + |
| HEPA filtras | + |
| Drėgnas siurbimas | - |
| Antgaliai | turbo antgalis |
| Automatinis laido suvyniojimas | + |
| Veikimo spindulys | 8.6m |
| Kita informacija | antgalis kietoms grindims, plyšio antgalis, baldų antgalis, mini turbo brush; plaunamas epa12 filtras; nešiojimo rankena; dideli ratai; ergonomiškas dizainas |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Filtrų tipas | epa |
| Laido ilgis | 6m |
| Plovimo funkcija | - |
| Rodyti daugiau | |



































