Honor X7b 128GB kaina
Honor X7b 128GB kaina
Honor X7B 6/128GB Black (Clark-L31B1-BK) | Clark-L31B1-BK | 6936520832392 |
|
262.45 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Smartfon Honor X7B 6/128GB Czarny (Clark-L31B1-BK) | Clark-L31B1-BK | 693652083.. |
|
262.55 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Viedtālrunis Honor X7B 6/128GB Black (Clark-L31B1-BK) | Clark-L31B1-BK | 6936520.. |
|
270.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Telefonas HONOR X7b, 128/6 GB, Midnight Juodas |
|
299.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
299.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 13:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520832408 |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 5330 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | Li-ion |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | Adreno 610 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | IPS-LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 13 |
| Ekrano dydis | 6.8 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 6 GB |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | - |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | + |
| Svoris su akumuliatoriumi | 199 |
| Garso failų formatai | 3GP |
| Vaizdo failų formatai | WEBM |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 1080 x 2412 |
| Įkroviklis komplekte | - |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | Įmontuota |
| Kolekcija | Honor X7b |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 108 + 5 + 2 MP |
| SIM kortelės tipas | Dual SIM |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| Pikselių tankis | 389 ppi |
| Atnaujintas | - |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Perpakuotas | - |
| Spalvos pavadinimas | Smaragdo žalia |
| Rodyti daugiau | |











































