Honor X7a 128GB kaina
Honor X7a 128GB kaina
Telefonas Honor X7a 5G 4GB/128GB Dual-Sim Ocean BlueNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
131.11 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
131.11 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Honor X7A Dual SIM 4/128GB 5109AMLW Midnight BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 149.0 € |
|
131.11 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Telefonas Honor X7a 5G 4GB/128GB Dual-Sim Ocean BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
133.73 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
133.73 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Mobilusis telefonas Honor X7a + Dovana ausinės |
|
179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Honor X7A 4/ 128GB Titanium Silver mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.50 eur/mėn |
|
188.99 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
188.99 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-27 00:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Honor |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6936520817979 |
| Korpuso medžiaga | Stiklas |
| Garantija | 24 |
| Akumuliatoriaus/baterijos talpa | 6000 |
| Akumuliatoriaus/baterijos tipas | LiPo |
| Vienetai pakuotėje | 1 |
| Jutikliai | Artumo jutiklis |
| Procesoriaus modelis | Mediatek MT6765H Helio G37 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Vaizdo plokštės modelis | PowerVR GE8320 |
| Įdiegta operacinė sistema | Android |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| 3G ryšio palaikymas | + |
| 4G ryšio palaikymas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Mobilaus telefono tipas | Liečiamu ekranu |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | 12 |
| Ekrano dydis | 6.75 |
| Didesnio atsparumo ekranas | Nėra |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Maksimali atminties kortelės talpa | 1000 |
| WiFi sąsaja | + |
| Belaidis įkrovimas | - |
| NFC | + |
| USB jungties tipas | USB Type-C |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| FM radijas | + |
| Ausinių lizdas | Yra (3.5 mm) |
| Akumuliatorius/baterija keičiama | - |
| Greitas akumuliatoriaus įkrovimas | - |
| Svoris su akumuliatoriumi | 196 |
| Speciali apsauga | Nėra |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | Micro SDXC |
| Ekrano raiška | 1600 x 720 |
| Įkroviklis komplekte | + |
| Atminties talpa | 128 GB |
| Palaikomos kalbos | Lietuvių |
| Išleidimo metai | 2023 |
| Blykstė | Įmontuota |
| Modelis | Honor X7a Dual |
| Priekinė kamera | 8 MP |
| Galinė kamera | 50 + 2 + 2 MP |
| SIM kortelės tipas | Nano SIM |
| Palaikomų SIM kortelių skaičius | 2 |
| 2.5D ekranas | - |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| 5G ryšio palaikymas | - |
| Rodyti daugiau | |
















































